Teams

May 12 - 15, 2022 Saltware House, Hall in Tirol/AUSTRIA

Please find here below the Teams of the Tournament

ITALY 1
QUARTA Andrea 1
ANIELLO Michelangelo 2
GUALEMI Matteo 3
SAGNELLA Pierluigi 4
GATTA Michele Reserve 5

AUSTRIA 1
FELSER Andreas 1
JODL Martin 2
MAKIK Karl 3
SCHRITTESSER Jürgen 4
WEINGESL Peter Reserve 5
KOGELBAUER Nikolaus Reserve 6
Org. Federation

GERMANY 1
ROSENBERG Toni 1
GABEL Max 2
SCHOCK Christopher 3
HÄHNE Thomas 4
SCHMITZ Klaus Reserve 5

SWITZERLAND 1
CICCARDI Riccardo 1
CALZI Ulisse 2
BUCCINI Gianni 3
BELFIORE Marco 4
FRANZESE Ivan Reserve 5
RAVIELE Battista Reserve 6

FRANCE 1
CARREAU Michael 1
DUVERNOY Christophe 2
GUERIN Xavier 3
ROUBY Guillaume 4
LEMATRE Alexis Reserve 5

DENMARK 1
KRISTOFFERSEN Kasper 1
SJøRUP Erling 2
HENDRIKSEN Rene 3
RYHOLT Henrik 4
JæGER Thomas Reserve 5

SAN MARINO 1
TUTA ROSSINI Alfredo 1
GASPERONI Walter 2
GOBBI Maurizio 3
CILLIS Canio 4
LANCI Michele Reserve 5
COLOMBARI Pier marino Reserve 6

BELGIUM 1
PARENT Charles 1
BUSTOS Miguel 2
TRENTINO Ismael 3
ENGELBOS Patrick 4
DEBAES Peter Reserve 5
MEMMI Gianluca Reserve 6

LUXEMBOURG 1
SUSCA Giovanni 1
DEGREEF Henri 2
SCHINTGEN Did 3
SOTGIU Antonio 4
AMARO Filipe Reserve 5
PALLUCCA Carlo Reserve 6

NETHERLANDS 1
DRIESSEN Ernst-jan 1
DRIESSEN Ernst 2
WOLFS Marco 3
VLAAR Peter 4

CZECH REPUBLIC 1
DVORACEK Vaclav 1
TRUHLAR Jan 2
PECHMAN Vit 3
HAJNY David 4
HUDAK Jan Reserve 5
MARKUP Petr Reserve 6

SPAIN 1
CORTES Gil carlos 1
MERINO Jose ignacio 2
SANCHEZ Antonio 3
CALLEJO Sergio 4
DAVIÑA Jacobo Reserve 5

AUSTRIA 2
SEDLAK Herbert 1
RUPPERT Franz 2
URBANCIC Christian 3
HEIMRATH Sebastian 4
SCHACHNER Hubert Reserve 5
BAHARYAN Aschot Reserve 6
HERFERT Manfred Reserve 7
OBERBERGER Fritz Reserve 8

GERMANY 2
PETERS Michel 1
HOPF Alex 2
EXLER Steffen 3
BRANCACCIO Salvatore 4
BEY Roman Reserve 5

SWITZERLAND 2
AIME Orazio 1
D`AMELIO Emiliano 2
CICCOLELLA Luciano 3
STICCO Alessandro 4
GIACCARI Marco Reserve 5

DENMARK 2
RAAGNER Jonas 1
PEDERSEN Johnni 2
SøNDERGAARD Henrik 3
ANDERSEN Rene 4
HENRIKSEN Kim Reserve 5